Допоможіть....

Вопросы - только связанные с зависимостью. Отвечают только психологи!

Модератор: Психологи (зависимость)

Мария 2011
Участник
Участник
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 04 янв 2012, 21:01

Допоможіть....

Сообщение Мария 2011 »

 
Мені 20 років. Я зустрічалася з хлопцем 2,5 роки(він у мене перший,з ким я так довго зустрічалася,якого так сильно люблю),місяць тому ми з ним розійшлися (з його ініціативи) через те що він сказав що у нас немає майбутнього,і він зараз одружуватися не збирається,типу не готовий. Я цього не хотіла,і ми через тиждень знов помирилися,але з певними "умовами", тобто ми просто зустрічаємося, про ніяке майбутнє не думаємо. Саме я його випросила далі зустрічатися,бо дуже сильно люблю його. І прийняла всі його "умови". Ну і зустрічалися ми ще після того 2-3 тижні. В один день я пішла з братом по магазинах,подзвонила хлопцю сказала що іду пройдуся з братом. Він чогось обідився,і хотів більше зі мною говорити,потім я дзвонила до нього він не захотів говорити,а сказав що «я тепер можу гуляти де хочу ,йому однаково,він собі теж буде гуляти»!Накричав на мене,пообзивав мене. І після того не дзвонив мені і я не дзвонила. Так пройшло 5 днів,і я йому написала,він виключив телефон,і написав мені не хоче зі мною спілкуватися,і щоб я його лишила в спокої,і ще говорив що я його дуже сильно дістала,і що нічого до мене не відчуває. А я далі дзвонила,писала йому,він не відповідав,а потім просто добив мені написавши типу «як ти мене з….а,я жалію що стільки часу з тобою пробув,іди ти ….» От що він мав на увазі,що він дійсно мене розлюбив? Ну але так не може бути,все було нормально а тут що в один момент взяв і розлюбив. Також я незнаю чим могла його настільки дістати(я нікуди не ходила,все йому розказувала,слухала його весь час). От що могло змінитися? І вже 5 днів телефон не включає,обіцяв що телефон виключить,щоб я до нього не дзвонила і не набридала тим що хочу з ним помиритися. А я сиджу і мучуся ,і незнаю що мені робити. Чи буде у нас ще якесь майбутнє? А якщо й ми помиримося, то чи варто то продовжувати? ПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСОЧКА. Мені більше нема до кого звернутися!!!!!
Диагностика добрачных отношений
Лариса Киржанова
Психолог
Психолог
Сообщения: 599
Зарегистрирован: 19 окт 2009, 15:27

Re: Допоможіть....

Сообщение Лариса Киржанова »

 
Мария 2011 писал(а):Мені 20 років. Я зустрічалася з хлопцем 2,5 роки(він у мене перший,з ким я так довго зустрічалася,якого так сильно люблю),місяць тому ми з ним розійшлися (з його ініціативи) через те що він сказав що у нас немає майбутнього,і він зараз одружуватися не збирається,типу не готовий...
Ваши отношения не имеют духовного фундамента для создания семьи. Вы чувствуете привязку, зависимость от этого человека. Он не отвечает взаимностью не сейчас, а уже давно. Вы не хотите принять реальность, ждете что он изменится, и все будет как прежде.
Нельзя себя терять в другом человеке, каким бы он хороши не был бы. Необходимо возвращаться к своей жизни. Есть потребности, желания, побуждения, стремление к удовольствию. Но есть смысловые и ценностные категории. Они определяются уровнем ответственности, доверия, совершенствованием. Берегите свое автономное духовное пространство. Простите его и отпустите. Если человек хочет уйти, ему нужно дать эту возможность. Важнее то, к чему он вернется (если вдруг ваша встреча состоится вновь). Какой станете вы. Если лучше, добрее, это даст силы на восстановление отношений. Молитесь о создании семьи, и тот человек который вам предназначен Богом вам откроет свое сердце.
Закрыто

Вернуться в «Консультации психологов по преодолению любовной зависимости»